Wesela - Pakiety

         Planujecie Państwo swą najważniejszą uroczystość w życiu.  Szukacie miejsca, gdzie Państwa Wesele mogłoby odbyć się tak, jak sobie je wymarzyliście.  Oferta  Zamku w Rydzynie przygotowana została z myślą, aby te oczekiwania spełnić. Proponujemy Państwu w przystępnej cenie wspaniałą SALĘ BALOWĄ - jedną z najpiękniejszych w Polsce, dobrą kuchnię oraz pokoje hotelowe na miejscu. Piękne otoczenie i atmosfera dawnej królewskiej rezydencji gratis :).  A więc - Zapraszamy do Rydzyny !  Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety. W każdym z nich zawarty jest prezent Zamku w Rydzynie dla Młodej Pary - Pokój Królewski na noc poślubną wraz z butelką szampańsko musująego wina i słodką niespodzianką. Ponadto, dla przypomnienia tych pięknych chwil,  zaprosimy Państwa Młodych do skorzystania z bezpłatnego noclegu w Zamku w pierwszą roczncę zaślubin.

ATRAKCYJNE PAKIETY WESELNE NA 2018 r. DUŻE UPUSTY CENOWE NA WESELA ORGANIZOWANE OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU !

Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi konsultanci

PAKIETY WESELNE 2018

Pakiet Mały 10.900 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 45 miejsc noclegowych ze śniadaniem,  w pokojach 1,2,3 - osobowych. W cenie apartament królewski dla Młodej Pary.

Pakiet Średni 15.850 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 90 miejsc noclegowych ze śniadaniem, w pokojach 1,2,3 – osobowych.W cenie apartament królewski dla Młodej Pary.


Pakiet Duży 17.600 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 110 miejsc noclegowych ze śniadaniem w pokojach 1,2,3 i 4 – osobowych. W cenie apartament królewski dla Młodej Pary.


Wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi, bez noclegu - 6.000 zł brutto
Ceny pokoi hotelowych dla gości weselnych do uzgodnienia.

Wynajęcie Sali Balowej na poprawiny – 2.800 zł brutto.

Ceny nie zawierają kosztów aranżacji dekoratorskiej sal oraz menu.

Informacji udziela i przyjmuje rezerwacje Dział Obsługi Klienta
tel. 65/ 529 50 40 , 65/ 529 59 91
Alina Ślęzak - Kierownik Działu
Lidia Derkowska
Paweł Pecyna