Konferencje

Z dofinansowaniem ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego  na lata 2007 - 2014 zakupiono umeblowanie i wyposażenie techniczne sal konferencyjnych za kwotę 122 975,88 zł netto, zakupiono komputer z rzutnikiem za kwotę 5000,00 zł netto oraz zakupiono i położono wykładziny w salach wykładowych i na ciągach komunikacyjnych  za kwotę 129 9883,32 zł netto.
 

Zamek w Rydzynie jest doskonałym miejscerm na zorganizowanie wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń i innych pobytów grupowych, szczególnie tych, gdzie przewidziano czas na integrację w plenerze  i eventy artystyczne.

Zamek jest bardzo dogodnie usytuowany, tuż przy drodze nr 5, w połowie odległści pomiędzy Poznaniem i Wrocławiem. Naszych Gości zacxhwyca malownicze położenie obiektu, pomiędzy zabytkowym miasteczkiem , a rozległym parkiem krajobrazowym.  Pełne harmonii połączenie architektury i przyrody czyni to miejsce wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Nasi Goście wielce cenią sobie również fakt, że Zamek dzięki swej rozległej kubaturze (najwiekszy zamek barokowy w Wielkopolsce !) mieści w jednym miejscu  zarówno hotel,  sale konferencyjne i gastronomię.